PL/EN/RU

Dołącz do nas !

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów Handlowych, uruchomiliśmy elektroniczny dostęp do oferty sprzedaży hurtowej. Podając swój login i hasło, otrzymacie Państwo dostęp do oferty produktów wraz z cennikiem oraz z wcześniej przydzielonym rabatem na wszystkie produkty.

Do rejestracji prosimy o przesłanie kserokopii dokumentów firmy tj. NIP, Wpis do ewidencji bądź KRS, REGON w celu weryfikacji danych na adres: biuro@viabaltica.com.pl Po weryfikacji danych konto zostanie aktywowane wraz z odpowiednim rabatem, gdzie po każdym zalogowaniu będą widoczne ceny hurtowe na cały asorytment.

Niezliczone korzyści

Pełna integracja

Jako partner otrzymasz dostęp do pełnej integracji ze swoim sklepem / systemem sprzedażowym. Jako jedni z niewielu na rynku oferujemy naszym partnerom pełną usługę synchronizacji produktów.

Czytaj więcej »

Intuicyjna obsługa

W trosce o Twój cenny czas stworzyliśmy system maksymalnie prosty i intuicyny. Uprościliśmy wszystkie mechanizmy i funkcje, w taki sposób aby maksymalnie skrócić czas potrzebny na jego obsługę.

Czytaj więcej »

Inteligentne funkcje

Funkcja automatycznego domawiania produktów pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Już nigdy więcej nie będziesz musiał sprawdzać i kompletować listy zamówień. System zrobi to za Ciebie!

Czytaj więcej »

św. Wincentego 126B/11
03-291 Warszawa

tel.: +48 500 170 676
m: biuro@viabaltica.com.pl

Skontaktuj się z nami

Dział Techniczny : support@viabaltica.com.pl
Biuro : biuro@viabaltica.com.pl